Menu v2

Vaříme pro vás

Vaříme moderní evropskou kuchyni, vždy z čerstvých a prověřených surovin.

Aktivně spolupracujeme s drobnými farmáři, využíváme vlastní bylinkovou zahrádku, vždy víme, odkud naše suroviny přišly. Vycházíme vždy s aktuálních sezonních surovin a podle toho pro vás měníme i to, co vaříme.

Nespokojíme se s průměrem, hledáme pro Vás vždy to nejlepší.

Nabídka jídel je rozmanitá. Vybírat si můžete jak ze stálého jídelního lístku, máme polední obědové menu a  speciální nabídka se také objeví občas na tabuli, kterou upravujeme dle našich dodavatelů.

Nově také Dlážděnka nabízí pivní speciály. Máme 15ti stupňového IPU RAPTORA z dílny mini-pivovaru MATUŠKA, který vaří jedno z deseti nejlepších piv světa, tedy alespoň podle Britského deníku THE SUN. Ochutnat  u nás můžete i kousky z Klášterního pivovaru Strahov.

Vážení hosté

Objednávky jídel obsluha přijímá do 21.45. Poloviční porce bude účtována jako 60 % ceny z celého jídla.

Akceptujeme platbu stravenkami v souladu s pravidly pro jejich používání. Akceptujeme platební karty. Smluvní ceny.

Nabízíme též možnost pořádání rodinných oslav, svateb a rautů pro uzavřené společnosti. V letní sezóně grilování na zahrádce.

Nabídka jídel

Naše menu

Vážení hosté, milí přátelé!!!

Rádi bychom Vám představili nového šéfa naší kuchyně- šéfkuchaře Adama Sommera. Adam sbíral své zkušenosti v Irsku, potom ho jeho cesta zavedla do Londýna, kde pracoval v michelinské restauraci Great Gallery v Royal Automobile Club.

Poté se vrátil do Prahy, kde pracoval v několika známých restauracích, např. Restaurace George Prime Steak. Naštěstí však jeho cesta skončila u nás.

Vybrat si můžete jak z denní nabídky, tak ze stálého menu. 

 

 

 

Nápojový lístek

Nápoje