Menu v2

Vaříme pro vás

Vaříme českou i mezinárodní kuchyni, vždy z čerstvých a prověřených surovin. Aktivně spolupracujeme s drobnými farmáři v okolí, využíváme vlastní bylinkovou zahrádku a postupně získáváme i kontakty na soukromé farmáře v zahraničí. Nespokojíme se s průměrem, hledáme pro Vás vždy to nejlepší.

O kvalitě naší kuchyně zajisté svědčí i to, že již 5.rokem zajišťujeme kompletní stravování pro několik soukromých školek, které se nechtěli spokojit s klasickou školní stravou.

Nabídka jídel je rozmanitá. Stálý jídelní lístek obsahuje převážně českou klasiku. Vybírat však můžete z jídel z naší nabídkové tabule, kterou upravujeme denně dle nabídky od našich farmářů.  Připravení jsme i na rychlé obědy ve všední dny za příznivou cenu.

Na zrenovovaném veteránovi značky Faema Vám připravíme espresso, jak se sluší a patří. Přestože naše káva není značková, budete se na ni rádi vracet, necháváme si ji totiž míchat a pražit přímo na míru.  Umíme Vám tak říct nejen původ a přesné složení kávy, ale také třeba datum pražení.

Vážení hosté

Objednávky jídel obsluha přijímá do 22.00. Poloviční porce bude účtována jako 60 % ceny z celého jídla.

Akceptujeme platbu stravenkami v souladu s pravidly pro jejich používání. Po předchozí dohodě s obsluhou je možné hotovostně platit i v jiných měnách konvertibilních s českou korunou. Akceptujeme platební karty. Smluvní ceny.

Nabízíme též možnost pořádání rodinných oslav, svateb a rautů pro uzavřené společnosti. V letní sezóně grilování na zahrádce.

Platnost od: 1. 5. 2013

Nabídka jídel

Naše menu

Vážení hosté, milí přátelé!!!

Rádi bychom Vám představili nového šéfa naší kuchyně- šéfkuchaře Adama Sommera. Adam sbíral své zkušenosti v Irsku, potom ho jeho cesta zavedla do Londýna, kde pracoval v michelinské restauraci Grey Gallery v Royal Automobile Club.

Poté se vrátil do Prahy, kde pracoval v několika známých restauracích, např. Restaurace George Prime Steak. Naštěstí však jeho cesta skončila u nás.

A proto Vás zveme na naše nové menu:

Předkrmy: 

Tatarák s černým lanýžem, rukolový salátek, crostini      185 Kč

Grilovaný zelený chřest s pošírovaným vejcem, holandskou omáčkou a  pancheta chipsem    95 Kč

Salát s mangem, avokádem, cherry rajčátky, uzeným kuřetem a toastovanými piniemi 135 Kč

Polévka:

Krém z bílého chřestu s olejem z bílého lanýže, parmazánová pěna    65 Kč

Hlavní jídla:

Steak z brazilského vyzrálého rib – eye, chřest, confitované cherry rajčátka, pečené brambory, pepřová omáčka      375 Kč

Mořský vlk s teplým bramborovým salátkem na italský způsob, bazalkový olej      245 Kč

Denní nabídka platí celý den do vyprodání zásob

 

Týdenní nabídka se podává o všední dny od 12:00 do 15:00

 

Nápojový lístek

Nápoje